Balteco — Balteco
UKR
26
років якості

Balteco - це виробниче підприємство, яке розпочало свою діяльність у 1990 році. Основною діяльністю є виробництво та збут простих ванн, кам'яних ванн, масажних ванн, душових кабін, парових саун, душових панелей, душових стін і міні-басейнів.

Сьогодні Balteco є найбільшим виробником ванн в Північній Європі, і ряд інноваційних нововведень став стандартом для інших відомих європейських виробників. На сьогоднішній день у Balteco більше 100 000 задоволених клієнтів по всьому світу. Торгові представництва Balteco знаходяться в більшості європейських країн. Balteco має сертифікат менеджменту якості продукції ISO9001: 2008. 

Виробництво знаходиться в Ківітаммі, і там виготовляється основна продукція підприємства - ванни, продукція для душових, масажні панелі, парові сауни і міні-басейни. 

Адміністративна будівля і центр розвитку знаходяться в Яльгімяе. Основним завданням адміністративного корпусу є підтримка робіт підприємства за допомогою фінансових, маркетингових, транспортних, керувальних процесів, а також процесів продажу, керування якістю і персоналом. Основною функцією адміністративного центру є створення нового дизайну продукції, розробка інженерно-технічних рішень при створенні нової продукції, а також модернізація наявної продукції.

Меблі Balteco

Меблі Balteco розпочала свою діяльність з виробництва на початку 1995 року. Меблі Balteco займається виробництвом і збутом меблів для ванних кімнат і деталей меблів з ДВП (MDF) і раковин з штучного мармуру. В даний час в Меблі Balteco працює понад 100 осіб. Виробнича потужність на даний момент становить 420 000 кольорових і 180 000 покритих ПВХ (PVC) плівкою деталей з ДВП, а також 18 000 раковин зі штучного мармуру в рік.

Wellspa

Завод Wellspa почав свою діяльність в 2004 році і на сьогоднішній день відомий як виробник зовнішніх басейнів і мультифункціональних масажних пристосувань, ванн і раковин з кам'яної маси Xonyx. 95% з продукції підприємства становить експорт. Найбільшим ринком експорту є Сполучені Штати Америки.